Infrastruktura IT i OT bezpieczeństwo sieci strukturalnych

Infrastruktura IT i OT to podstawa poprawnego działania każdego systemu bezpieczeństwa czy środowiska informatycznego lub procesowego w firmie czy ochranianym obiekcie. Jej odpowiednie zaprojektowanie, wykonanie i późniejsza konserwacja mogą mieć kluczowe znaczenie dla  działania pozostałych elementów systemu.

W ramach usług świadczonych naszym klientom, projektujemy i wykonujemy kompleksowe infrastruktury informatyczne i technologiczne budynku lub obiektu pozwalające na bezpieczną komunikację różnych systemów bezpieczeństwa i przesył informacji między stacjami roboczymi i pracownikami.

Dostarczane przez nas rozwiązania obejmują między innymi projekt, budowę i konserwację:

  • obiektów Data Center
  • sieci strukturalnych
  • linii i sieci światłowodowych
  • sieci systemów zabezpieczeń technicznych
  • sieci bezprzewodowych

Kompleksowość naszych usług w zakresie budowy infrastruktur informatycznych dopełnia nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i budowy Data Center w obiektach naszych klientów.

Dobrze zaprojektowana i wykonana infrastruktura IT zapewnia  nie tylko stabilny przesył informacji między systemami ale zwiększa również cyberbezpieczeństwo obiektu zmniejszając ryzyko włamania lub zakłócenia pracy systemów bezpieczeństwa przez osoby trzecie.

Pozwala również na lepszą integrację systemów w ramach jednego kompleksowego rozwiązania chroniącego obiekt.